Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Рекордний штраф. США звинуватили одну з компаній "великої четвірки" у шахрайстві

6 грудня 2016, 16:23
842
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Deloitte повинна виплатити PCAOB штраф у розмірі $8 млн

Фото: 112.ua

Рада по нагляду за бухгалтерською звітністю публічних компаній (Public Company Accounting Oversight Board, PCAOB) США оштрафувала бразильський підрозділ Deloitte LLP на рекордну суму за фальсифікацію аудиторських висновків та документів, а також неправдиві свідчення в ході розслідування

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відзначається, що в матеріалах PCAOB справа бразильської Deloitte Touche Tohmatsu Auditores Independentes характеризується як "найбільш серйозне порушення" аудиторської дисципліни в практиці регулятора.

Як пише Financial Times, вперше американський регулятор звинуватив одну з компаній "великої четвірки" аудиторів у шахрайстві і небажанні співпрацювати зі слідством.

Тепер Deloitte повинна виплатити PCAOB штраф у розмірі $8 млн, крім того, до 12 її колишніх партнерів, включаючи директора практики у Бразилії, будуть застосовані санкції. Deloitte визнала порушення стандартів якості в ході аудиту бюджетної бразильської авіакомпанії Gol Linhas Aereas Inteligentes.

Також Deloitte погодилася на призначення незалежного спостерігача за її діяльністю. Крім того, компанії заборонено брати нових клієнтів у Бразилії до тих пір, поки не будуть виконані поставлені регулятором умови.

В рамках окремого розгляду PCAOB оштрафував мексиканський підрозділ Deloitte на $750 тис. за внесення змін у звітність.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Щодня ввечері вам буде приходити добірка кращих матеріалів за день

Підписатися