Рейс скасовується. В Узбекистані спростували інформацію про відновлення авіасполучення з Україною

18 грудня 2017, 14:28
Державна інспекція Республіки Узбекистан з нагляду за безпекою польотів (Державіанагляд) заявила про те, що авіаційна влада Узбекистану і України не домовлялися про відновлення прямих регулярних рейсів Київ-Ташкент

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Дана інформація є передчасною. Є невирішені питання. До врегулювання невирішених питань сторони повернуться до переговорів з метою розгляду питання здійснення польотів між Ташкентом і Києвом", - сказали у Державіанагляді.

Відео дня

Нагадаємо, вперше конфлікт навколо польотів з Києва до Ташкента виник у 2013 році, коли МАУ планувала почати польоти в Узбекистан. Тоді авіаперевізник звинуватив узбецьку сторону у спробі зберегти монополію Узбецьких авіаліній на лінії Київ-Ташкент, які залишалися єдиним перевізником на маршруті після відходу з ринку АероСвіту.

В результаті, у 2014 році на кілька місяців Узбецькі авіалінії припинили польоти у Київ, після чого конфлікт був тимчасово врегульовано - узбецька авіакомпанія відновила польоти в Україну, а МАУ змогла відкрити рейси Київ-Ташкент.

У травні 2015 року Узбецькі авіалінії тимчасово припинили виконання рейсів за маршрутом Ташкент-Київ-Ташкент через відсутність домовленостей між авіаційними урядами Узбекистану і України щодо експлуатації договірних авіаліній.

У вересні 2015 року стало відомо, що узбецька авіакомпанія закриває офіс у Києві.

13 грудня 2017 року у посольстві Республіки Узбекистан підтвердили інформацію про те, що Україна і Узбекистан домовилися про відновлення прямих авіарейсів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X