Регулятор знизив ціни на опалення та гарячу воду для частини користувачів у чотирьох містах України

5 серпня 2016, 17:08
За рішенням Національної комісієї, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, (НКРЕКП) для користувачів окремих підприємств у Києві, Черкасах, Сумах та Чернігові знижені ціни на тарифи за гарячу воду та тепло, повідомляється на сайті Уряду

Зокрема, зниження вказаних тарифів відбудеться вже з 1 вересня.

Мова йде про наступні підприємства: ПАТ Черкаське хімволокно, КПТМ Черкаситеплокомуненерго Черкаської міської ради, ТОВ ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ (Київ), ТОВ Сумитеплоенерго, ПАТ Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання, ТОВ фірма ТехНова (Чернігів).

Відео дня

"Відбулося загальне зниження тарифів на теплову енергію для потреб населення в середньому на 8,9 %, та відповідне зниження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води", - зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 5 травня, регулятор ухвалив проект тарифів для населення, згідно з яким з 1 липня вартість теплової енергії та послуг централізованого опалення зросте на 75-90%, агарячої води – до 63-78 грн за куб. м.

Крім того, з 1 травня зросла ціна на природний газ для населення до 6,879 тис. грн за 1 тис. куб. м.

Після чого місцева влада у Києві, Львові, Житомирі, Дніпрі заблокувала рішення про підняття тарифів на комунальні послуги.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X