Регулятор вирішив відтермінувати введення абонплати за газ

4 квітня 2017, 10:53
Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕП), має намір на засіданні 10 квітня взяти рішення щодо призупинення введення абонентської плати за користування газовою інфраструктурою

Про це свідчить порядок денний засідання 10 квітня, передають Українські Новини.

Регулятор має намір призупинити дане рішення з метою недопущення збільшення загального рахунку за газ для населення.

Відео дня

Комісія закликає Кабінет Міністрів забезпечити можливість компенсації витрат населення на оплату абонентської плати за користування газовою інфраструктурою за рахунок житлових субсидій.

"Проведемо додаткові консультації з Кабінетом Міністрів з питань, які знаходяться в його компетенції, а це питання надання субсидій, щоб всі споживачі були захищені і щоб послуги транспортування і розподілу газу також покривалися субсидіями", - сказав голова комісії Дмитро Вовк.

28 березня Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) встановила для населення і промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу.

Нові тарифи є абонплатою за підключення до системи газопостачання і оплачуються щомісяця на підставі потужності лічильника і незалежно від фактичного обсягу споживання.

Показати ще новини
Радіо НВ
X