Регулятор повторно вирішив ліквідувати проблемний банк

29 квітня 2016, 09:23
Національний банк України (НБУ) повторно вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк Союз через порушення законодавства у сфері фінансового моніторингу

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Перший раз рішення про ліквідацію Нацбанк ухвалив 15 березня. Однак Окружний адміністративний суд Києва 28 березня визнав постанову протиправною і скасував її.

Відео дня

У вівторок, 26 квітня, Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу НБУ та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО). Таким чином рішення Окружнойго адмінсуду вступило в силу, регулятор виконав його.

Але Нацбанк, виходячи з доступної інформації про численних зловживань у банку і акті про порушення фінмоніторингу Союзу, прийняв нову постанову про відкликання ліцензії та ліквідацію банку.

У НБУ відзначають, що протягом двох років фінустанову неодноразово притягували до відповідальності через низку порушень. Крім того, в Союзі перешкоджали проведенню перевірок в березні цього року, а після винесення рішення про ліквідацію кілька днів не впускали представників ФГВФО в будівлю банку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X