Платформа Reddit подала заявку на IPO

16 грудня 2021, 11:01

Reddit конфіденційно подала заявку американським регуляторам на проведення IPO. Компанія планує вийти на Нью-Йоркську біржу.

Онлайн-форум Reddit заявив в середу, що конфіденційно подала заявку на IPO американським регуляторам, повідомляє Reuters.

Компанія подала заявку на первинне розміщення на тлі того, як цього року PO у США досягли рекордного рівня. Цьому сприяла велика ліквідність через м'яку грошово-кредитну політику.

Відео дня

Раніше Reuters писав, що компанія сподівалася отримати в ході IPO оцінку більш ніж $15 мільярдів.

Станом на жовтень минулого року у Reddit було приблизно 52 млн. активних користувачів на день і більше 100 000 спільнот, або « саб-реддітів».

Сервіс пережив вибухове зростання завдяки роздрібним інвесторам, які активно сиділи на саб-реддітах, щоб обмінюватися порадами з торгівлі акціями GameStop та іншими так званими "мемними акціями".

За підсумками другого кварталу Reddit прозвітував про $100 доходів від реклами - це майже втричі більше, ніж за той же період минулого року.

Про плани Reddit провести IPO у 2022 році повідомлялося ще у вересні цього року. Компанія планує вийти на Нью-Йоркську біржу. Терміни та розмір IPO залежать від ринкових умов.

Онлайн-платформа Reddit була заснована в 2005 році Стівом Хаффманом та підприємцем Алексісом Оганяном. На початку 2021 року у платформи стався різкий сплеск популярності, коли роздрібні трейдери заходили на онлайн-форум за порадами з торгівлі акціями онлайн-ритейлера ігор GameStop.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X