Дозволи на вилов риби почнуть продавати через ProZorro

13 травня 2019, 11:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Цей крок повинен знизити корупційні ризики в рибній галузі

Державне агентство рибного господарства підписало меморандум про співпрацю з державним підприємством ProZorro.Продажі. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.

Відео дня

"Метою підписання меморандуму є введення в Україні прозорої системи реалізації прав на вилов водних біоресурсів, а також розвиток в цій сфері добросовісної конкуренції та запобігання проявам корупції шляхом реалізації даних прав через систему ProZorro.Продажі", - сказано в повідомленні.

"Зараз важливим є створення єдиних правил ведення публічних торгів з реалізації прав на вилов водних біоресурсів в електронній торговій системі для всіх її учасників і забезпечення повноцінного відкритого доступу до інформації про результати цих торгів. Це в свою чергу знизить корупційні ризики в рибній галузі", - зазначив глава Держрибагентства Ярослав Бєлов.

"У нашій системі вже проводяться аукціони з надрокористування. Тепер ProZorro.Продажі забезпечить конкурентний і публічний доступ українських і іноземних інвесторів до використання водних біоресурсів та права промислового вилову риби", - заявив в.о. директора ДП ProZorro. Продажі Олексій Соболєв.

Меморандум повинен забезпечити: доступність безкоштовного вихідного коду електронної системи відповідно до умов ліцензійних угод про використання програмного забезпечення з відкритим кодом без будь-яких роялті або інших платежів розробникам; створення єдиних правил відбору організаторів торгів, а також інвесторів, які зацікавлені в придбанні прав на вилов водних біоресурсів; підвищення конкуренції за рахунок спрощення доступу до торгів, а також рівного доступу для всіх зацікавлених інвесторів до інформації про такі права.

Раніше повідомлялося, що в ProZorro почав работу онлайн-магазин для державних замовників.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X