Рахунковій палаті не дали провести аудит Укртрансгазу. 19 липня Пацкан має намір приїхати в Нафтогаз

18 липня 2019, 10:08

15 липня контрольну групу Рахункової палати не допустили до проведення аудиту Укртрансгазу, повідомив глава відомства Валерій Пацкан на засіданні уряду 17 липня.

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

"Рядові співробітники Укртрансгазу заявили, що керівництво на робочому місці відсутнє та без їх вказівки аудиторів не допустять. Керівник «Укртрансгазу» в телефонній розмові з членом Рахункової палати повідомив про відсутність підстав для проведення аудиту, небажання надавати необхідні документи та допускати до приміщення. При цьому ні керівник, ні службові особи «Укртрансгазу» належних правових підстав для відмови в аудиті не надали", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Зазначено, що поліція відкрила по цьому факту кримінальну виробництво.

Пацкан повідомив, що незабаром Рахункова палата має намір перевірити Нафтогаз, і попросив Кабмін сприяти тому, щоб Рахункову палату не перешкоджали. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав Міністерство внутрішніх справ і Міністерство юстиції забезпечити доступ Рахункової палати в Нафтогаз для проведення аудиту.

Після засідання уряду Пацкан повідомив журналістам, що має намір почати контрольну перевірку Нафтогазу в п'ятницю, 19 липня, повідомляє Інтерфакс-Україна. Компанії нададуть перелік документів, з якими хочуть ознайомитися аудитори.

"Наступна наша дія - п'ятниця, Нафтогаз, де, напевно, я сам з членами СП буду намагатися представити [голові Нафтогазу Андрію] Коболєву нашу контрольну групу", - повідомив він.

Нагадаємо, Коболєв раніше називав спроби Рахункової палати перевірити Нафтогаз "спробою нелегітимно втрутитися в діяльність компанії, яка хоча і знаходиться в державній власності, але є суб'єктом приватного права". У НАК підкреслювали, що діяльність компанії уповноважені перевіряти Державна аудиторська служба і Державна фіскальна служба.

Показати ще новини
Радіо NV
X