Рада знову вбиває систему електронних закупівель в Україні – Нефьодов

13 травня 2017, 15:47
Систему електронних закупівель ProZorro знову намагаються знищити, заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

"У лютому депутат Відродження Віктор Бондар вже намагався вбити Систему публічних електронних закупівель ProZorro через правки в законопроект Про Довірчі послуги. Не пройшло. Сьогодні точно ці ж правки (50, 51, 69, 81, 82, 92, 143) ми знайшли вже схваленими до другого читання в законопроекті Про кібербезпеку", - пише Нефьодов на своїй Facebook-сторінці.

Відео дня

За його словами, робиться законодавча колізія - альтернативне визначення електронного майданчика ProZorro.

На е-майданчики та іншу інфраструктуру закупівель поширюється визначення "критичної інфраструктури". "Тобто їх тепер контролюють силовики, а хіпстери-реформатори, можуть бути вільні!", - зазначив Нефьодов.

Е-майданчик сам вирішує, чи потрібно забезпечення тендеру, в тому числі може вимагати його застрахувати. Ціни на послуги, в тому числі на це страхування, е-майданчик встановлює самостійно (зараз вони регулюються Кабміном).

"Вишенька на тортик - ще і хмарні обчислення зачепили цим. Дмитро Шимків, повертай свої хмари, країні вони не потрібні. Ну і все це під соусом безпеки, звичайно!", - обурюється Нефьодов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X