Рада відмовилася дозволити українським авіакомпаніям і далі літати на іноземних літаках

20 грудня 2017, 17:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Верховна Рада України відмовилася від скасування встановленого періоду для українських авіакомпаній на перехід від використання літаків іноземного виробництва на вітчизняні

Так, український парламент не ухвалив документ про скасування даного рішення, йдеться в картці відповідного проекту постанови № 7280-П на сайті Ради.

Нагадаємо, що 7 грудня Верховна Рада встановила період для українських авіакомпаній на перехід від використання літаків іноземного виробництва на вітчизняні до 1 січня 2021 року.

Відео дня

Однак, представники літакобудівної галузі України заявляли, що в даний час розробник і виробник літаків Антонов активно працює з Європейським агентством авіаційної безпеки для отримання сертифікатів на українські літаки, їх виробництво і експлуатацію.

Згідно з прогнозами, такі сертифікати підприємство отримає не пізніше ніж через три роки, стільки ж часу знадобиться для запуску серійного виробництва літаків.

При цьому, 7 грудня Верховна Рада також прийняла за основу і в цілому законопроект, яким пропонується продовжити до 1 січня 2021 роки для українських авіаперевізників режим безмитного ввезення в Україну літаків іноземного виробництва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X