Рада не змогла прийняти в цілому законопроект про ринок електроенергії

6 квітня 2017, 14:45
Верховна Рада відправила на повторне друге читання законопроект Про ринок електроенергії

За відповідне рішення проголосували 265 парламентаріїв у четвер, передає Інтерфакс-Україна.

В ході розгляду законопроекту Рада відхилила більшість поправок, які були підтримані профільним комітетом при підготовці до другого читання, що, на думку члена комітету з ПЕК Лева Підлесецького, розбалансувало документ і позбавила його шансів бути прийнятим в цілому (у підсумку за прийняття в цілому проголосували лише 211 депутатів – ред.).

Відео дня

Як повідомлялося, законопроект №4493 Про ринок електричної енергії України Рада прийняла в першому читанні 22 вересня 2016 року. До другого читання до документу було подано близько 1,200 тис. правок, які працювала спеціально створена робоча група.

Законопроект передбачає дворічний перехідний період з моменту вступу його в силу на впровадження всіх сегментів нового ринку, в тому числі ринку двосторонніх договорів, ринку "на добу вперед", внутрішньодобового ринку, балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг.

Документ впроваджує норми Третього енергетичного пакету ЄС, у тому числі в питанні розділення компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X