Рада дозволила звільняти членів наглядових рад за неприбуття на роботу

1 квітня 2022, 18:09
Верховна Рада (Фото:Верховна Рада)

Верховна Рада (Фото:Верховна Рада)

Парламент ухвалив законопроєкт, який дозволяє звільняти членів наглядових рад за неприбуття на роботу.

Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроєкт №7176, який пропонує звільняти членів наглядової ради державних банків та компаній за неприбуття на роботу. Про це йдеться у повідомленні парламенту.

Відео дня

Як уточнив у своєму Telegram заступник голови фінансового комітету Ради, законопроєкт на засіданні у п'ятницю підтримали 286 парламентарів за необхідних 226 голосів.

Нардеп уточнив, що він не голосував за цей законопроєкт, оскільки вважає таку ідею популістською.

Законопроєкт був зареєстрований 19 березня депутатами фракції Слуга народу Дмитром Наталухою, Ганною Лічман, Ігорем Марчуком, Богданом Кіцаком, а також депутатами фракції ОПЗЖ – Миколою Скориком та Мусою Магомедовим, партії Довіра – Борисом Приходьком та фракції Батьківщина – Сергієм Тарутом.

Раніше член наглядової ради ПриватБанку Роман Сульжик заявляв, що Верховна Рада спробує зобов'язати членів правління та наглядових рад державних банків та компаній працювати з України під загрозою негайного звільнення.

Тоді йшлося про інший законопроєкт — № 5397. Він припускав, що керівництво та члени наглядових рад компаній і банків, у яких частка власності держави становить понад 50%, зобов'язані протягом 48 годин прибути за адресою розташування компанії ( банка) у разі загроз національній безпеці України.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X