Путін включив прибережні води окупованого Криму у "вільну економічну зону регіону" – ЗМІ

3 липня 2017, 10:11
Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон Про включення внутрішніх морських вод і територіального моря РФ уздовж прибережної лінії окупованого Криму до складу так званої "вільної економічної зони (ВЕЗ) регіону"

Про це повідомляють російські ЗМІ, передає Інтерфакс-Україна .

"Новий закон розміщений в суботу на офіційному порталі правової інформації. В жовтні 2016 року уряд Росії схвалив проект змін до закону, що розширює кримську ВЕЗ. Держдума прийняла закон 21 червня 2017 року, Рада Федерації РФ схвалила документ 27 червня", - зазначено в повідомленні.

Відео дня

Беручи подібне рішення, уряд РФ передбачало, що включення вод поблизу окупованого Криму до складу ВЕЗ "сприятиме збільшенню кількості осіб, які бажають отримати статус учасника вільної економічної зони, і залученню додаткових інвестицій в економіку регіону".

Нагадаємо, що Рада ЄС завершила розпочату 26 червня письмову процедуру, в результаті якої затверджено продовження на шість місяців обмежувальних заходів секторального економічного характеру щодо Росії у зв'язку з ситуацією на сході України.

В опублікованому Радою ЄС офіційному комюніке йдеться, що це рішення випливає з інформації, яку президент Франції Еммануель Макрон і канцлер ФРН Ангела Меркель доповіли 22 червня Європейській Раді про ситуацію з виконанням Мінських угод. "Ця оцінка відкрила шлях продовження санкцій на новий період в шість місяців", - йдеться в комюніке Ради ЄС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X