Prozorro запрошує до співпраці «білих» хакерів

26 травня 2020, 10:53
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Prozorro шукає «білих» хакерів для пошуку вразливостей в системі.

Система електронних закупівель Prozorro запускає програму пошуку вразливостей і запрошує до співпраці "білих" хакерів. Про це повідомляє прес-служба Prozorro.

Відзначається, що пошук вразливостей в електронній системі закупівель буде діяти на постійній основі.

Відео дня

"Як адміністратори Prozorro, ми завжди приділяємо дуже багато уваги кібербезпеки. І тому вирішили на постійній основі залучати незалежних аудиторів, так званих "білих" хакерів, до пошуку вразливостей в нашій системі", - заявив директор ДП Прозорро Василь Задворний.

До проекту можуть приєднатися як окремі фахівці, так і цілі команди. Для пошуку вразливостей учасникам доступне тестове середовище та інформація для роботи з нею: копія центральної бази даних, офіційний портал, кабінет Антимонопольного комітету України, кабінет Державної аудиторської служби, майданчики, залучені в програму BugBounty, і необмежену кількість часу на дослідження.

У Prozorro підкреслили, що всі дії будуть проходити на pre-production environment (тестова середовище). Всім учасникам гарантують правову безпеку, зазначається на сайті програми.

Нагадаємо, що система Prozorro працює в Україні вже понад чотири роки. За цей час вона заощадила українським платникам податків 100 млрд гривень.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X