Британський проєкт засновників monobank залучив 1,4 млн євро інвестицій

3 грудня 2020, 17:07

Фінтех-стартап Koto, який запускають у Великобританії співзасновники українського проєкту в сфері мобільного банкінгу monobank, залучив 1,4 млн євро інвестицій.

Про це повідомляє видання EU-Startups.

Відзначається, що 2 грудня додаток офіційно запустився. Інвестиції витратять на залучення перших 50 тис. клієнтів, навчання систем штучного інтелекту управлінню кредитним ризиком, розширення операційних можливостей, маркетинг і розвиток команди.

Відео дня

Видання пише, що Koto збирається сфокусуватися на кредитуванні британців з «непостійним доходом». Це, наприклад, фрілансери або самозайняті люди.

Koto був запущений в режимі бета-тестування в Великобританії 2 березня 2020 року. На відміну від українського monobank, це самостійний платіжний інструмент, без банку-партнера, орієнтований на кредитування тих, кому відмовляють традиційні банки.

В інтерв'ю НВ Бізнес, яке вийшло в кінці листопада, співзасновник monobank Олег Гороховський повідомив, що Koto не зміг повноцінно стартувати на ринку Великобританії через локдаун і введені регулятором обмеження. Він розповів, що проєкт встиг видати близько 1000 карт і був переведений в «режим низького старту», оскільки до листопада 2020 року діяла рекомендація FCA (Управління з фінансового регулювання і нагляду Великобританії) не передавати в кредитні бюро дані про позичальників, які не обслуговують кредит.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X