Провайдери піднімуть ціни на інтернет через заборону російських сайтів – Інтернет-асоціація

17 травня 2017, 14:00
Інтернет-асоціація України прогнозує зростання тарифів операторів внаслідок впровадження механізму блокування доступу до російських сайтів, що потрапили під санкції 

Про це журналістам розповів голова Інтернет-асоціації Олександр Федієнко, передають Українські новини.

"Мені вчора ставили питання, чи будуть зменшені тарифи операторів через те, що російського контенту не стане. Але те обладнання, яке будуть повинні закупити і встановити провайдери коштує досить багато, в доларах, і це валютна складова, яку оператори повинні будуть включити в свій бюджет, для того, щоб продовжити існувати", - заявив він.

Відео дня

Федієнко вважає, що тарифи в результаті виростуть, а низка дрібних і середніх операторів, які не можуть дозволити собі установку необхідного обладнання або повністю припинять роботу, або будуть змушені закуповувати трафік у великих гравців ринку, що, у свою чергу, збільшить вартість їх послуг.

Нагадаємо, що раніше Федієнко заявив, що для повного блокування російських сайтів, необхідно близько двох років і $1 млрд.

Тим часом Нацкомісія озвучила розміри штрафів за невиконання рішення РНБО про блокування російських сайтів


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Показати ще новини
Радіо NV
X