Американський регулятор розпочав розслідування проти Tesla через сонячні панелі — Reuters

7 грудня 2021, 08:44

Регулятор підозрює Tesla у тому, що компанія не попереджала своїх клієнтів та акціонерів, що дефект у сонячних панелях може спричинити пожежу.

Регуляційний орган США з цінних паперів розпочав розслідування щодо Tesla через скаргу інформатора на те, що виробник електрокарів не попереджав акціонерів та громадськість про пожежні ризики, пов'язані з дефектами системи сонячних батарей, повідомляє Reuters.

Відео дня

У скарзі стверджується, що «дочка» автовиробника компанія SolarCity, яка займається виробництвом сонячних батарей, не попереджали акціонерів, клієнтів та регулятор про дефекти, які можуть спричинити пожежу.

Нове розслідування посилює тиск на найдорожчого автовиробника у світі. Tesla вже є об'єктом федерального розслідування через інциденти за участю систем допомоги водієві.

Нове розслідування було викликане зверненням до SEC колишнього польового менеджера Tesla Стівена Хенкеса. Він подав скаргу інформатора про сонячні системи у 2019 році та запросив у агентства інформацію про звіт.

У 2021 році він звернувся до комісії з проханням відзвітувати за його заявою. Своєю чергою у Комісії заявили, що не можуть надати записи, оскільки "розслідування триває".

Незалежні джерела підтвердили агентству, що лист є справжнім.

Зазначається, що Хенкес був звільнений із Tesla у серпні 2020 року. Сам колишній співробітник компанії стверджує, що причиною його звільнення стала його «занепокоєння щодо безпеки».

Нагадаємо, що за підсумками третього кварталу виробник електрокарів Tesla звітував про рекордний прибуток і виручку. Найбільше компанії приніс її автомобільний бізнес.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X