Проти Кубіва порушать кримінальну справу - ЗМІ

18 серпня 2016, 12:30
Печерський районний суд Києва зобов'язала столичну прокуратуру порушити кримінальну справу проти першого віце-прем'єра і міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, повідомляє UBR з посиланням на судову постанову по справі №757/22594/15-до

Як повідомляє видання, позивачем по справі став адвокат Ростислав Кравець.

"Роздавши 100 млрд грн рефінансування товариш (Кубів – НВ) не побоявся і поставив собі зарплату в 139 000 грн в місяць. На мій запит скільки було перераховано особисто ним коштів на АТО або відновлення згорілого будинку профспілок, де він був комендантом, відповіді так і не отримав. Ліквідація банку Форум і обман вкладників цього банку був проведений Кубівим феєрично", – повідомив на своїй Facebook-сторінці Кравець.

Відео дня

Його здивувало, що "питання розданого рефінансування прогоріли і догораючим банкам під активи у окупованому Криму ніхто не піднімає".

У своєму позові Кравець стверджував, що Кубів використовував службове становище, коли ухвалював, на думку адвоката, завищений оклад. У червні цього року отримав підтримку суду в цьому питанні: суд видав постанову, якою зобов'язав прокуратуру розслідувати факт зловживання службовим становищем.

Згідно з даними видання, після того, як позивач не знайшов у судовому реєстрі запису про порушення кримінальної справи, він знову звернувся до Печерського суду для того, щоб домогтися виконання його рішення.

"Нещодавно ми отримали підтвердження від прокуратури – справа дійсно порушено і розслідування нібито розпочато. Втім, до Степана Кубіва є питання не тільки щодо призначення собі зарплати, але і по багатьом іншим моментам діяльності. Тому я подав позовну заяву в суд на предмет зловживання ним владою, а також за держзраду – у зв'язку зі зловживаннями при наданні рефінансування банкам, які згодом стали банкрутами", – повідомив Ростислав Кравець.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X