Збитки бізнесу за підсумками масових протестів у Казахстані оцінили у $212 млн

10 січня 2022, 10:19

Втрати бізнесу за підсумками масових протестів у Казахстані оцінюють у 92,3 млрд тенге. У місцевому МВС заявляють, що від дій протестувальників постраждали приблизно 100 об'єктів торгівлі та банків.

Загальна сума збитків бізнесу в результаті масових протестів у Казахстані, які стартували на початку січня через різке зростання цін на скраплений газ, склала понад 92,3 млрд тенге (еквівалент $212 млн), передає Інтерфакс з посиланням на Нацпалату підприємців.

Відео дня

Глава МВС Казахстану Єрлан Тургумбаєв заявляв, що під час протестів у Казахстані було розграбовано 100 об'єктів торгівлі та банків.

Також повідомляється, що проблему нестачі хліба в Алматі планують вирішити протягом трьох-чотирьох днів, у понеділок відновить роботу ще один хлібозавод, пізніше підключатимуться інші пекарні.

Зазначається, що раніше основний виробник Аксай Нан зменшив обсяги виробництва вдвічі. Доставка хліба до супермаркетів була припинена, а власники міні-маркетів самі приїжджали до заводського магазину.

Також останніми днями в Алматі фіксувалися факти необґрунтованого завищення цін на хліб.

Раніше повідомлялося, що чотири найбагатші людини Казахстану втратили $3 млрд після початку протестів. Серед бізнесменів, у яких скоротився капітал, дочка та зять колишнього президента країни Нурсултана Назарбаєва.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X