Прокуратура проводить обшуки в Укргазвидобуванні

20 грудня 2018, 14:00

Вранці 20 грудня представники органів прокуратури почали обшуки в офісі АТ Укргазвидобування.

Як повідомляється на сайті компанії, перед цим, ввечері 19 грудня, обшуки відбулися у кількох керівників виробничих напрямків, "що в подальшому призвело до обшуків в офісі компанії".

Відео дня

В Укргазвидобуванні зазначили, що співпрацюють із представниками правоохоронних органів та надають всю необхідну документацію.

"У разі з’ясування провини співробітників, до них будуть застосовані відповідні заходи", - додали в компанії, зазначивши, що корупція та подвійні стандарти "є неприйнятними у будь-якому вигляді".

Що саме стало причиною обшуків, в Укргазвидобуванні не повідомили.

Нагадаємо, 28 листопада правоохоронці проводили обшуки в газопромисловому управлінні Львівгазвидобування, управлінні будівельно-монтажних робіт Укргазспецбудмонтаж і в управлінні з переробки газу та газового конденсату.

Обшуки проводили за клопотаннями слідчих головних управлінь національної поліції Полтавської, Харківської та Львівської областей, які підтримали в судах цих обласних центрів.

Наприкінці квітня 2017 року компанія Укргазвидобування повідомляла, що в офісі компанії проводить обшуки СБУ.

У липні 2017 року СБУ і Генпрокуратура знову проводили обшуки в Укргазвидобуванні з вилученням документів за договорами ГРП, що проводилися румунською компанією Tacrom і білоруською Белоруснефть протягом 2016-2017 років.

У січні 2018 року правоохоронці знову прийшли з обшуками в офіс компанії.


Укргазвидобування, 100% акцій якої належить НАК Нафтогаз України, є найбільшою газовидобувною компанією України, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X