Прокуратура нагрянула з обшуками до очільника Держрезерву

4 жовтня 2018, 09:49

Прокуратура Києва вранці 4 жовтня прийшла з обшуком до глави Державного агентства резерву України (Держрезерв) Вадима Мосійчука.

Про це повідомив сам Мосійчук на своїй Facebook-сторінці.

"Прокуратура Києва вдирається в двері... Так ранок почався... Включили глушники мобільного зв'язку... ріжуть двері...", - пише глава відомства.

Відео дня

Пізніше він додав, що йому вручають підозру, а "адвоката і сусідів не допускають".

"Прошу прем'єр-міністра, генпрокурора, керівника НАБУ і громадськість втрутитися в це правове свавілля", - додав Мосійчук.

Нагадаємо, що комісія з питань вищого корпусу державної служби відкрила дисциплінарне провадження щодо Мосійчука. Безпосередньою причиною для подання на відкриття такого провадження став його візит до Литви 23-25 ​​травня, де той проводив консультації і переговори з питань створення Держрезерву нафти в Україні.

У поданні зазначалося, що Держрезерв 23 травня просив першого віце-прем'єра Степана Кубіва надати Мосійчуку відпустку на ці дні, однак у зв'язку з порушенням термінів заяву не було погоджено. Потім, 30 травня, Держрезерв намагався отримати у першого віце-прем'єра дозвіл на це відрядження, проте безрезультатно.

У документах зазначено, що з початку 2017 року Мосійчук дев'ять разів перебував у відрядженнях, в тому числі чотири рази - за кордоном (в Австрії, Словаччини, Сербії та Китаї), і кожен раз - без дозволу першого віце-прем'єра.

У квітні цього року співробітники Служби безпеки України і прокуратури Києва проводили обшуки в центральному офісі Держрезерв і держпідприємствах Златодар в Черкаській області та Хлібна база №85 - в Харківській.

Показати ще новини
Радіо NV
X