Прогноз цін на нафту в четвертому кварталі опустили на 14%

27 вересня 2016, 19:01
Goldman Sachs погіршив прогноз ціни нафти WTI на четвертий квартал 2016 року, оскільки баланс попиту і пропозиції виявився слабкішим очікувань інвестбанку, в тому числі через зростання видобутку в поточному кварталі більше, ніж передбачалося, передає Інтерфакс-Україна

У звіті компанії наголошується, що прогноз переглянутий з $50 до $43 за барель WTI (або 14% - НВ).

27 вересня листопадові ф'ючерси на нафту марки WTI торгується по $46/барель.

"Заяви учасників (форуму в Алжирі) свідчать про потенційно більш тісну співпрацю між членами ОПЕК, ніж під час попередніх спроб домовитися, хоча результат цієї консультативної наради залишається неясним, - відзначають аналітики Goldman Sachs. - Наш прогноз видобутку продовжує відображати сезонне скорочення виробництва нафти в Саудівській Аравії до кінця року".

Відео дня

При цьому в компанії звернули увагу на підвищення видобутку нафти в Росії, Бразилії, Казахстані, Канаді та Норвегії, додаючи, що Іран і Венесуела повідомили про намір збільшити виробництво в 2017 році на 250 тис. б/н.

На цьому тлі прогноз надлишків нафти на світовому ринку в поточному році підвищений до 400 тис. барелів на добу (б/н) з раніше очікуваних 300 тис. б/н. Зростання попиту в 2016 році на нафту, ймовірно, складе 1,4 млн б/н, як і передбачалося.

Goldman Sachs підтвердив оцінку середньорічної ціни нафти в 2017 році на рівні $52 за барель, в I півріччі ціни будуть коливатися в діапазоні від $45 до $50 за барель.

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 27 вересня, світові ціни на нафту знижуються після значного зростання напередодні на тлі фіксації інвесторами прибутку в очікуванні даних щодо тижневої динаміки запасів сировини в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X