Проект української компанії Genesis залучив $ 21 млн інвестицій на африканському ринку

10 грудня 2019, 16:54

Щомісячна аудиторія сайту оголошень Jiji близько 10 млн користувачів.

Сайт оголошень Jiji, який належить українській компанії Genesis, залучив $ 21 млн інвестицій в раунді серії C, повідомляє TechCrunch .

У нігерійську компанію вклалися шість інвесторів на чолі з Knuru Capital. Дошка оголошень Jiji працює в п'яти африканських країнах: Нігерії, Кенії, Гані, Уганді, Танзанії.

Відео дня

Раніше компанія викупила OLX на п'яти місцевих ринках для посилення проекту. Повідомлялося, що сума угоди могла скласти від $ 1,5 млн до $ 3,4 млн.

«Ми є найбільшою платформою в Африці, де люди можуть продавати практично все що завгодно. Ми схожі на комбінацію eBay і Craigslist для Африки», - розповів співзасновник Genesis Володимир Многолетній.

За даними компанії, Jiji містить близько двох мільйонів повідомлень користувачів з Африки. У 2018 році у сайту було близько 8 млн унікальних користувачів на місяць.

Три головних категорії продажів на платформі Jiji - це автомобілі, нерухомість і мобільні телефони.

Завдяки залученим фінансування загальний капітал компанії становить $ 50 млн. Залучені інвестиції компанія планує використовувати для збільшення загальної кількості покупців і продавців на сайті і модернізацію платформи для створення більшої кількості списків і більш швидкого зіставлення пропозицій в сфері нерухомості.

Нагадаємо, що недавно заснований українцями стартап Grammarly залучив $ 90 млн інвестицій і став єдинорогом .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X