Продажі iPhone залишаються стабільними на тлі глобального падіння продажів смартфонів на 20% - дослідження

26 серпня 2020, 12:39

Попри загальне падіння продажів смартфонів у другому кварталі 2020 року, продажу iPhone залишилися стабільними.

Світові продажі смартфонів обвалилися на 20,4% пої тогам другого кварталу 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року. Про це йдеться в дослідженні компанії Gartner .

Відео дня

Відзначається, що зниження продажів показали всі п'ять найбільших компаній даної галузі. Найбільш значне падіння було у південнокорейської Samsung, продажі смартфонів якої скоротилися більш ніж на 27%. У той же час, продажі смартфонів Apple скоротилися всього на 0,4%.

Відзначається, що китайська Huawei Technologies в квітні-червні зменшила поставки в річному вираженні на 6,8%. У той же час, в порівнянні з попереднім кварталом продажу смартфонів компанії виросли на 27,4%. Це сталося завдяки домінуючого положення компанії на китайському ринку.

У Gartner відзначили, що на продажах смартфонів негативно позначився карантин, яких протягом другого кварталу діяв у багатьох країнах.

У Китаї поставки знизилися на 7% - приблизно до 94 млн телефонів. Індія зафіксувала найзначніше падіння продажів - на 46%.

Нагадаємо, що за даними дослідницької компанії Canalys компанія Huawei вийшла на перше місце в світі з продажу смартфонів за підсумками другого кварталу 2020 року. Відзначається, що китайська компанія вперше обігнала Samsung.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X