Суд в США відклав продаж хмарочоса Коломойського

26 січня 2021, 18:53

Суд в США відклав продаж 22-поверхової будівлі 55 Public Square в Клівленді, яке належить компанії Optima Ventures — пов’язаної з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим.

Канцлерський суд штату Делавер ухвалив відстрочити продаж 22-поверхової будівлі в Клівленді штат Огайо, що належить колишнім власникам ПриватБанку Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. Про це повідомляє портал Law360.

Відео дня

Також повідомляється, що суд дозволив ПриватБанку до 6 лютого в обмеженому порядку перевірити брокера по цій угоді на суму $17 млн з можливістю згодом подати заперечення з продажу. Водночас суд зобов'язав банк надати забезпечення на суму $195 тис.

30 грудня 2020 року стало відомо, що американська холдингова компанія Optima Ventures колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова хоче продати дві будівлі в США. Зокрема, мова йшла про 22-поверховий будинок 55 Public Square і готелі Westin Cleveland Downtown. Борги компанії за цими двома активів становили близько $50 млн.

США звинувачують Коломойського і Боголюбова в покупці активів, в тому числі і нерухомості та заводу по обробці металів, на гроші, відмиті через український ПриватБанк.

У свою чергу, Коломойський і Боголюбов звинувачення заперечували і заявляли, що купили об'єкти в США на гроші від сталеливарного бізнесу.

31 грудня Мін'юст США звинуватив українського олігарха Ігоря Коломойського і його ділового партнера Геннадія Боголюбова в використанні незаконно привласнених коштів для покупки офісної будівлі в Клівленді, штат Огайо.

Optima - це конгломерат компаній в США, інтереси яких знаходяться в сфері нерухомості Клівленда. Зокрема компанії належать будівлі One Cleveland Center і 55 Public Square в центрі міста. Вежа 55 Public Square Building була куплена за $ 34 млн компанією Optima 55 Public Square, LLC (Делавер) 29 липня 2008 року. Приблизно з 2008 по 2015 роки Optima була одним з найбільших орендодавців в центрі міста.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X