Продаж бренду Opel відкладається через суперечки

2 червня 2017, 16:50
Анонсована ще в березні поточного року процедура продажу німецької компанії Opel французькому концерну PСA (Peugeot Citroën Automobiles) застопорилася

Про це повідомляється на сайті GM Inside News.

Причиною призупинення угоди стали розбіжності навколо центру розробок в Рюссельсхаймі (ITEZ). Німці хочуть зберегти його поточне завантаження, однак у PСA вже є власний центр розробок, в якому працюють 13 тис. осіб.

Відео дня

На цьому тижні повинні були початися переговори про звільнення, але цьому перешкодила профспілка працівників Opel, пише Авторевю. Співробітники компанії вимагають, щоб ще до початку процесу злиття компаній були збережені робочі місця для 7,7 тис. працівників ITEZ. Крім цього, потрібно продовження інженерних робіт для GM (General Motors), на які зараз припадає 30% завантаження ITEZ.

Нагадаємо, конфлікт злиття компаній розгорівся після того, як у травні стало відомо, що нова модель Opel Corsa буде створена на платформі концерну PСA замість платформи GM, як планувалося спочатку.

У компанії Opel наполягають, що роботи з оновлення моделі Corsa мають виконувати вони, як і продовжувати розробку кросовера на платформі нової моделі Insignia.

Європейські активи GM планували передати новій структурі під назвою Opel Automobile GmbH вже на цьому тижні, але тепер цей процес відкладений на невизначений термін. Керівництво Opel розраховує, що угоду все-таки вдасться закрити до кінця цього року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X