Про ситуацію навколо ТОВ «Імперія-Агро»: результати переговорів із власником компанії

4 квітня 2018, 17:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

03 квітня ц.р. у ТАСКОМБАНКУ відбулася робоча зустріч і переговори ТОП-менеджменту Банку з власником компанії ТОВ «Імперія-Агро» Юрієм ОцабрикОМ і його уповноваженим представником Катериною Гнатюк.

Під час переговорів сторони підтвердили готовність завершити 3 квітня ц.р. інвентаризацію заставного майна на складах компанії «Імперія-Агро» щодо фактичної наявності там товарних запасів — предмета застави Банку, визначивши при цьому їх реальну ринкову вартість.

Відео дня

Власник ТОВ «Імперія-Агро» запевнив, що надасть Банку реальний список дебіторів і кредиторів компанії для подальшої спільної роботи щодо визначення їх статусу.

Остаточне рішення про подальші дії з боку ТАСКОМБАНКУ буде ухвалено за підсумками проведеного інвентаризаційного процесу на складах «Імперія-Агро», а також аналізу наданої інформації про дебіторів і кредиторів цієї компанії.

ТАСКОМБАНК із метою захисту інтересів своїх численних вкладників і клієнтів підтверджує наміри вжити всіх необхідних заходів для збереження товарних запасів на складах «Імперія-Агро», які де-факто перейшли у статус твердої застави — забезпечення наданих Банком компанії кредитних коштів у сумі 212 млн. грн.

Звертаємо увагу на те, що зараз ТАСКОМБАНК має справу з недоброчесним клієнтом, який протягом тривалого часу вводив Банк в оману — подавав спотворену звітність, нарощував фіктивну дебіторську заборгованість клієнтів, продавав застави банківської установи третім особам і т. ін. За словами ТОП-менеджменту і власника компанії, реальний збиток «Імперія-Агро» становить приблизно 400 млн. грн.

Виявивши зазначені факти шахрайства, ми були змушені здійснити перевірку наявності заставного майна Банку, але зіткнулися з опором з боку «Імперія-Агро». На сьогодні ми докладаємо зусиль із метою блокувати спроби клієнта розікрасти заставу ТАСКОМБАНКУ згідно з укладеними кредитними договорами. На підставі заяви ТАСКОМБАНКУ до правоохоронних органів щодо ТОВ «Імперія-Агро» відкрито справу про шахрайство. У рамках цього кримінального провадження вже ухвалено рішення про проведення процесуальних дій в офісах і на складах компанії «Імперія-Агро».

ТАСКОМБАНК буде й надалі оперативно та об'єктивно інформувати про подальший розвиток ситуації. Просимо не реагувати на упереджену інформацію про поточний процес урегулювання спірних питань, яка продовжує поширюватися деякими інформаційними інтернет-сайтами.


АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, який надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк входить до Групи «ТАС» — однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Планомірно реалізуючи стратегію активного зростання, ТАСКОМБАНК демонструє найкращі у банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і постійно зміцнює свої ринкові позиції. Є одним із лідерів у роботі з корпоративними клієнтами. Успішно розвиває нові для себе напрями: електронну комерцію, малий і середній бізнес, мікробізнес. Зі зростанням рівня довіри до ТАСКОМБАНК із боку клієнтів, постійно зміцнює свої ТОП-ові позиції у провідних національних рейтингах надійності і стабільності. Ліцензія НБУ №84 від 25 жовтня 2011 р

«Імперія-Агро» — офіційний дистриб'ютор провідних світових компаній-виробників посівного матеріалу та засобів захисту рослин. Компанія з'явилася на ринку у 2007 році і має власні представництва по всій території України. Власником компанії є Юрій Оцабрик. Головний офіс розташований у Кропивницькому, працюють 23 регіональних представництва по Україні. Компанія є офіційним дистриб'ютором таких компаній як Syngenta, DuPont, Bayer та ін.

Посилання на першоджерело: http://www.tascombank.com.ua/content/view/1380/58/lang,russian/

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X