Призначено нового генерального менеджер готелю Radisson Blu Hotel

16 листопада 2017, 10:30
Новини компаній

Джеспер Хенріксен призначений генеральним менеджером готелю Radisson Blu Hotel, Kyiv і директором готелів Radisson Blu по Києву

Пан Хенріксен приєднався до компанії The Rezidor Hotel Group в квітні 1997 року як директор з продажу в готелі Radisson SAS в Абу-Дабі, пізніше він продовжив роботу у відділі продажів у готелі Radisson SAS в Ніцці (Франція), а в 1999 році очолив відділ продажів у Південній Франції. Він займав цю посаду до переходу на позицію асистента директора в готелі Radisson SAS Montfleury в Каннах. У 2002 році він був призначений генеральним директором Radisson SAS Park Lane Hotel в Антверпені (Бельгія). Через два роки Джаспер став генеральним менеджером в Radisson SAS Royal Hotel в Брюсселі (Бельгія), а в грудні 2006 року він став генеральним директором в готелі Radisson Blu в Діснейленді і переїхав до Парижа. У серпні 2009 року пан Хенріксен відкривав готель Radisson Blu Gautrain Hotel в Сандтоні в Йоганнесбурзі й займав цю посаду до його переведення на позицію генерального директора готелю Radisson Royal Hotel в Москві, після він також очолював готелі в Санкт-Петербурзі та Пекіні (Radisson Blu Hotel Beijing).

Відео дня

«Я дуже радий можливості очолювати готелі компанії Carlson Rezidor Hotel Group у Києві. 2017 рік для України можна потенційно назвати роком великих можливостей – введення безвізового режиму з Європою, великі міжнародні заходи дають можливість знайомитися з країною і залучати більше туристів. У нас вже є фантастичні готелі в нашому портфоліо (Radisson Blu і Park Inn by Radisson), які успішно працюють. Я приємно здивований, скільки Київ може запропонувати мандрівникові і як приємно тут жити. Я дуже радий бути частиною цього дивного міста на багато років вперед», - говорить пан Хенріксен.

Джаспер Хенріксен завершив престижну навчальну програму компанії The Rezidor Hotel Group, яка готує найкращих співробітників для керівних посад (mentors mentee program), під керівництвом свого наставника Мішеля Сталпорта (нині він займає посаду Старшого регіонального віце-президента по Східній Європі та Росії).

Джеспер впевнений, що компанія The Rezidor Hotel Group виховує справжню культуру довіри і відкриває можливості, яким багато інших брендів можуть тільки позаздрити. Щасливі усміхнені співробітники, які знаходять справжню насолоду від спілкування з гостями і створення позитивних емоцій для них.

Пан Хенріксен вважає, що найбільш лояльні гості – це ті гості, які звертаються до вас (або ваших співробітників) і говорять про проблему, яка у них виникла в готелі, тим самим допомагаючи виправити її.

Його філософія обслуговування: «Поліпшення – це постійна подорож» і кожен день має значення, тому що вчора вже занадто пізно. Захоплення Джаспера – це знайомство з містом, в якому він живе.

Про бренд Radisson Blu ®

Radisson Blu® – один з провідних готельних брендів в світі, у портфель якого входить понад 300 готелів в 69 країнах. Фірмова гостинність яскравого і сучасного бренду Radisson Blu характеризується унікальною філософією обслуговування «Так, я можу!» (Yes I can!) і І передбачає першокласний сервіс. Всі готелі мережі пропонують фірмові послуги, покликані задовольнити потреби сучасних мандрівників, і дають «100% гарантію якості обслуговування». Готелі Radisson Blu відомі у всьому світі як «Готелі, де Вам завжди скажуть "Так!"» (Hotels Designed To Say Yes! SM) і відрізняються особливим підходом до дизайну, акцентованого на деталях. Готелі Radisson Blu зручно розташовані у великих містах, при аеропортах і на курортах в найрізноманітніших куточках світу.

Radisson Blu входить в портфель брендів під управлінням готельної групи Carlson Rezidor, в числі яких також Quorvus Collection, Radisson®, Radisson RED, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson і Country Inns & Suites By CarlsonSM. Зробити замовлення і знайти більш детальну інформацію можна на сайті www.radissonblu.ru. Ви також можете слідкувати за новинами бренду в соціальних мережах: @RadissonBlu в Twitter і Instagram, Facebook.com/RadissonBlu.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X