Призначений до наглядової ради Нафтогазу Гриценко вирішив звільнитися з Укрексімбанку - ЗМІ

22 листопада 2017, 16:05
Олександр Гриценко, якого Кабінет міністрів призначив членом наглядової ради Нафтогазу України, планує звільнитися з займаної ним в даний момент посади голови правління державного Укрексімбанка

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на джерело в уряді.

"Олександр Гриценко буде йти з банку через призначення в наглядову раду НАКу", - цитує агентство слова джерела.

Відео дня

За інформацією видання, звільнитися з банку Гриценко планує найближчим часом.

Відзначимо, що в разі суміщення посад, це було б порушенням законодавства. Оскільки згідно зі ст. 42 закону Про банки і банківську діяльність, голові, членам правління банку і головного бухгалтера банків забороняється займати посади в інших юридичних особах (крім дочірніх підприємств, банківських союзів і асоціацій).

Нагадаємо, 22 листопада Кабінет міністрів України затвердив новий склад наглядової ради Нафтогазу України. Олександр Гриценко призначений як представник держави.


Олександр Гриценко очолив Укрексімбанк після інавгурації президента Петра Порошенка, в серпні 2014 року.

До цього, з червня 2007 року по лютий 2013 року він працював віце-президентом департаменту ринку капіталів в країнах Східної Європи, Близького Сходу і Африки в Standart Bank PLC (Лондон, Великобританія). З лютого 2013 року по липень 2014 року був асоційованим директором, членом комітету з управління активами в Banque Havilland SA (Лондон, Великобританія).

Показати ще новини
Радіо НВ
X