Приватний добувач газу став виробляти газоконденсат

25 вересня 2017, 17:42
Компанія Укрнафтобуріння оголосила про початок виробництва і продажу нового продукту - газового конденсату легких вуглеводнів

Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Газовий конденсат легких вуглеводнів - абсолютно новий продукт для нашої компанії. Ми розраховуємо на стабільний попит на наш продукт серед підприємств, що працюють в сфері переробки вуглеводнів, таких як Шебелинський, Качанівський нафтопереробні заводи, а також інших підприємств в цій сфері", - цитує прес -служба слова начальника відділу реалізації вуглеводнів Артема Шабаева.

Відео дня

Також в компанії додали, що продукт вже надійшов у продаж і перші 50 тонн на днях були продані на внутрішніх аукціонах Укрнафтобуріння. Аукціони планується проводити один раз на тиждень, а запланований обсяг реалізації - 120-180 тонн.

Зазначається, що технічні умови нового продукту були видані Міністерством економічного розвитку України та державним підприємством Укрметрстандарт.

Раніше повідомлялося, що компанія Укрнафтобуріння встановила рекорд за добовим дебітом (обсягом газу, що добувається зі свердловини за одиницю часу).


Укрнафтобуріння - одна з найбільших приватних газодобувних компаній країни. Основні напрямки діяльності компанії - видобуток природного газу, газового конденсату та нафти.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X