Приват проти Коломойського. Банк не зміг оскаржити заборону на вилучення переданих в лізинг 247 АЗС

25 лютого 2021, 15:05

Державний ПриватБанк не зміг оскаржити в суді заборону на вилучення 247 АЗС, які були передані в лізинг 15 компаніям.

Господарський суд Києва 23 лютого відмовився задовольнити заяву ПриватБанку про вилучення 247 АЗС, пов'язаних з т.зв. групою Приват. Про це пише видання Finbalance.

Зокрема, суд не задовольнив заяву банку про скасування заходів забезпечення позову, вжитих ухвалою цього ж суду 1 лютого цього року.

Відео дня

Тоді суд заборонив банку здійснювати дії по стягненню і вилученню близько 247 АЗС і інших будівель, переданих у фінансовий лізинг. Йдеться про АЗС, які в 2016 році були передані в фінансовий лізинг 15 компаніям, пов'язаним з екс-власниками банку.

Також суд заборонив вчиняти дії, спрямовані на обмеження в користуванні цими АЗС 38 компаніями, які взяли в оренду вказані АЗС у компаній-лізингоодержувачів.

Разом з тим рішенням від 1 лютого Госпсуд Києва відмовив 38 компаніям-позивачам (орендарям АЗС) в задоволенні клопотання про заборону ПриватБанку звертатися до нотаріусів для отримання виконавчих написів. Також суд дозволив ПриватБанку звертатися до приватних і / або державних виконавців для виконання таких виконавчих написів.

Нагадаємо, що в кінці січня цього року Верховний суд скасував заборону ПриватБанку забирати 247 лізингових АЗС, пов'язаних з колишніми власниками.

Роздрібна мережа АЗС т. Н. групи Приват складається з понад 1500 заправок, що працюють під 11 брендами. У ряді регіонів вони займають більше 40% загальної кількості АЗС. Формально управління мережею АЗС здійснюють понад 50 юридичних осіб, які періодично змінюються.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X