Готовий до продажу. У Фонді держмайна назвали стартову ціну заводу Більшовик

30 липня 2021, 18:27

У Фонді держмайна пропонують встановити стартову ціну заводу Більшовик в 1,4 млрд грн.

Аукціонна комісія з приватизації заводу Більшовик (Перший київський машинобудівний завод, ПКМЗ) направить уряду пропозицію встановити стартову ціну в 1,39 млрд грн.

Про це в Facebook повідомив глава ФДМ Дмитро Сенниченко.

Відео дня

Сенниченко підкреслив, що борги підприємства становлять понад 500 млн грн боргів, в тому числі з виплати заробітної плати.

«За довгі роки виробництво заводу було знищено, до 80% майна та основних засобів знаходяться в аварійному стані. З 20 цехів використовується тільки три », - заявив Сенниченко.

Приватизаційні умови передбачають:

  • погашення кредиторської заборгованості та боргів з виплати заробітної плати працівникам і перед бюджетом;
  • напрямок понад 57 млн ​​грн в ремонт і модернізацію промислового майданчика заводу в м Жашків.

Сенниченко підкреслив, що об'єкт привабливий для інвесторів завдяки своєму унікальному географічному положенню. Він додав, що у ФДМ розраховують на високу конкуренцію і високу ціну продажу. Аукціон з приватизації заводу Більшовик запланований на жовтень цього року.

У держбюджеті на 2021 рік доходи від приватизації заплановані на рівні 12 млрд грн. Одним з перших об'єктів великої приватизації, які в цьому році планує продати Фонд держмайна, є АТ Об'єднана гірничо-хімічна компанія. Приватизаційний аукціон розпочнеться з суми в 3,7 млрд грн.

Торік в Україні приватизували готель Дніпро в центрі Києва за 1,1 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X