Велика приватизація. Сенниченко назвав стартову ціну ОГХК

16 квітня 2021, 17:20

Приватизаційний аукціон ОГХК почнеться з суми в 3,7 млрд грн. У Фонді держмайна розраховують, що ОГХК вдасться продати за високою ціною.

Радник з приватизації АТ Об'єднана гірничо-хімічна компанія визначив стартову ціну об'єкта для аукціону великої приватизації в 3,7 млрд грн.

Про це в Facebook повідомив глава ФДМ Дмитро Сенниченко.

Відео дня

«ОГХК стане першим об'єктом, виставленим на аукціон великої приватизації. Ціна сформована за результатами комплексного аудиту і повної оцінки матеріально-технічного забезпечення підприємства», - написав Сенниченко.

За словами голови ФДМ на визначення стартової ціни об'єкта вплинули:

  • збільшення запасів в УГМК в 2 рази;
  • кон'юнктура ринку титану і збільшення цін на ринку;
  • поліпшення фінансових показників, зокрема зростання операційного прибутку.

За словами Сенниченко, попередню зацікавленість в приватизаційному аукціоні вже висловили понад 10 компаній. У Фонді держмайна розраховують, що ОГХК вдасться продати за високою ціною на прозорому аукціоні.

Умови продажу підприємства будуть спрямовані на затвердження до Кабінету міністрів.

Раніше Сенниченко заявляв, що купівлею українського титанового гіганта ОГХК зацікавилися 13 компаній, серед яких - відомі спеціалізовані компанії Австралії і Японії.

Держпідприємство ОГХК, в складі якого - Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (Дніпропетровська обл.) І Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (Житомирська обл.), Початок фактичну діяльність з серпня 2014 року. У грудні 2016 року ДП було перетворено у ВАТ ОГХК, 26 грудня 2018 - в ПрАТ. ОГХК реалізує продукцію в більш ніж 30 країн світу. Основні ринки збуту - ЄС, Китай, Туреччина, США, країни Африки.

Терміни приватизації ОГХК неодноразово переносили з 2017 року.

Радником з приватизації виступає BDO корпоративні фінанси в складі консорціуму Baker McKenzie, Baker Tilly Ukraine і Asset Expertise.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X