Фонд держмайна може продати Центренерго і шахту Краснолиманську одним пакетом

23 січня 2020, 09:25

Глава ФДМУ розповів у Давосі про плани щодо приватизації об'єктів енергетики, готелів і ОГХК.

Фонд держмайна допускає можливість приватизації ПАТ Центренерго і Вугільної компанії Краснолиманська одним пакетом. Про це заявив глава ФДМУ Дмитро Сенниченко в кулуарах Українського дому в Давосі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

«Це варіант. Ми дійсно обговорюємо це з урядом. Моє завдання — організувати прозорий аукціон. Але для того, щоб він був організований вчасно і синхронізовано, ми спілкуємося з Міністерством енергетики та екології, Міністерством економіки, прем'єр-міністром, для того, щоб вибрати правильну політику щодо частини енергоактивів, в тому числі таких активів, як ТЕЦи і обленерго», — сказав він, відповідаючи на запитання про можливість такого об'єднання.

Сенниченко при цьому додав, що приватизація таких об'єктів як Краснолиманська повинна розглядатися в контексті реформи всієї вугледобувної галузі.

Крім того, коментуючи в цілому процес підготовки до приватизації великих об'єктів, глава ФДМ висловив надію, що у квітні-травні буде оголошено аукціон щодо готелю Дніпро.

«Ми говоримо про ряд об'єктів hotel hospitality, серед них — і Дніпро, і Президент-готель. Дніпро має кращу готовність до виводу його на аукціон. Сподіваємося, що десь у квітні-травні ми оголосимо аукціон. Щодо Президент-готелю — ми працюємо над його підготовкою до вдалої приватизації. Наступним я ставлю на ОГХК. Є до неї попередній інтерес від міжнародних компаній — австралійських, японських, тих, які в цьому ланцюжку доданої вартості працюють з титаном», — додав він.

Раніше представники інвесткомпанії Concorde Capital, радника з приватизації шахти Краснолиманська, завили, що керівництво держпідприємства не надає їм доступ до інформації про шахту і взагалі перестало виходити на зв’язок.

Показати ще новини
Радіо NV
X