ПриватБанк знизить ціни на нерухомість, яку продає на аукціонах

23 липня 2019, 14:24

ПриватБанк знижує стартові ціни на нерухоме майно, яке продає на електронних торговельних майданчиках LOT. PB і OpenMarket (ДП СЕТАМ), повідомляється в прес-релізі ДП СЕТАМ.

Банк продає квартири, нежитлові приміщення, парковки та інші об'єкти майже у всіх регіонах України.

«Зниження цін на нерухомість, відповідно до прийнятого правлінням банку рішення, заплановано по великій кількості непрофільних активів, що сприятиме прискоренню реалізації об'єктів, які не використовуються в операційній діяльності банку», - йдеться в прес-релізі.

Відео дня

ПриватБанк хоче також продавати нерухомість із застосуванням механізму голландських аукціонів, які передбачають зниження ціни продажу в ході торгів. Найближчим часом такі аукціони відбудуться щодо об'єктів, узгоджених правлінням банку.

Як повідомлялося, ПриватБанк був націоналізований в грудні 2016 року. Портфель непрацюючих кредитів ПриватБанку, який класифікується як пов'язаний з попередніми власниками, на 31 грудня 2018 року оцінюється в 212,795 млрд грн.

18 квітня Окружний адмінсуду Києва визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. НБУ, Мінфін і ПриватБанк подали апеляцію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X