Приватбанк зібрався стягнути 2,3 млрд грн з авіакомпанії Коломойського

15 січня 2018, 11:39

Господарський суд Дніпропетровської області прийняв заяву Приватбанку про грошові вимоги у розмірі 1,8 млрд грн до авіакомпанії Дніпроавіа у справі про банкрутство.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Розгляд заяви призначено на 17 січня 2018 року на 11:00.


Дніпроавіа здійснювала регулярні і чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД. Одна із найбільших українських перевізників.

Відео дня

Станом на середину листопада Дніпроавіа не володіла повітряними судами. Деякі літаки перейшли до компанії Роза Вітрів, а у Дніпроавіа залишалося два літаки Embraer. Відповідно до реєстру повітряних суден на 15 листопада біля компанії не було жодного літака, а у компанії Роза Вітрів - сім Embraer-145 раніше були в експлуатації Дніпроавіа.


Також цей же суд іншим визначенням ухвалив продовжити розгляд справи за правилами загального позовного провадження за позовом Приватбанку до Дніпроавіа про стягнення заборгованості у сумі 443,9 млн грн.

Агентство відзначає, що мова йде про заборгованість за кредитним договором від 21 січня 2014 року. Суд вирішив відкласти підготовче засідання на 18 січня 2018 року на 12.00.

Раніше повідомлялося, що у вересні 2016 року суд ухвалив за позовом Укртатнафти стягнути з Дніпроавіа заборгованість у розмірі 163 млн грн.

Нагадаємо, до недавнього часу базова авіакомпанія аеропорту Дніпро - Дніпроавіа входила в орбіту інтересів Ігоря Коломойського через компанію Галтера.

Однак, рішенням господарського суду 30 березня було вирішено 94,5% акцій Дніпроавіа повернути державі. Судовий розгляд з цього приводу триває.

13 листопада Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства авіакомпанії Дніпроавіа за позовом компанії Укртатнафта.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X