Приватбанк зібрався стягнути 2,3 млрд грн з авіакомпанії Коломойського

15 січня 2018, 11:39
351
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фото: wing.com.ua

Суд прийняв заяву Приватбанку про грошові вимоги

Господарський суд Дніпропетровської області прийняв заяву Приватбанку про грошові вимоги у розмірі 1,8 млрд грн до авіакомпанії Дніпроавіа у справі про банкрутство.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Розгляд заяви призначено на 17 січня 2018 року на 11:00.


Дніпроавіа здійснювала регулярні і чартерні авіарейси до країн Європи, Близького Сходу, СНД. Одна із найбільших українських перевізників.

Станом на середину листопада Дніпроавіа не володіла повітряними судами. Деякі літаки перейшли до компанії Роза Вітрів, а у Дніпроавіа залишалося два літаки Embraer. Відповідно до реєстру повітряних суден на 15 листопада біля компанії не було жодного літака, а у компанії Роза Вітрів - сім Embraer-145 раніше були в експлуатації Дніпроавіа.


Також цей же суд іншим визначенням ухвалив продовжити розгляд справи за правилами загального позовного провадження за позовом Приватбанку до Дніпроавіа про стягнення заборгованості у сумі 443,9 млн грн.

Агентство відзначає, що мова йде про заборгованість за кредитним договором від 21 січня 2014 року. Суд вирішив відкласти підготовче засідання на 18 січня 2018 року на 12.00.

Раніше повідомлялося, що у вересні 2016 року суд ухвалив за позовом Укртатнафти стягнути з Дніпроавіа заборгованість у розмірі 163 млн грн.

Нагадаємо, до недавнього часу базова авіакомпанія аеропорту Дніпро - Дніпроавіа входила в орбіту інтересів Ігоря Коломойського через компанію Галтера.

Однак, рішенням господарського суду 30 березня було вирішено 94,5% акцій Дніпроавіа повернути державі. Судовий розгляд з цього приводу триває.

13 листопада Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства авіакомпанії Дніпроавіа за позовом компанії Укртатнафта.

Вибір редакції

Інновації

Сьогодні, 12:00

article_img
Спітніла ракета. На чому Ілон Маск збирається доправити людей на Марс
Люди

Сьогодні, 19:20

article_img
Мені не 80, щоб я гарно зберіглася. Ольга Сумська про вік, забобони і прабабусю, в яку закохався Нестор Махно
Гаджети

Сьогодні, 20:00

article_img
Тільки в профіль. Якими будуть нові iPhone 2019

Головне

Бокс

Сьогодні, 14:50

article_img
Усик отримав нового потенційного суперника у суперважкій вазі - ЗМІ
Геополітика

Сьогодні, 10:21

article_img
Могеріні: Рішення про нові санкції проти РФ можуть ухвалити протягом двох тижнів
Геополітика

Сьогодні, 04:35

article_img
Депутатів Європарламенту не пустили до Венесуели, їм приписали планування змови