Приватбанк збільшив кредитні ліміти підприємствам і підприємцям

27 грудня 2016, 17:33
З 27 грудня 2016 року Приватбанк збільшує кредитні ліміти на своїх рахунках корпоративних клієнтів

Про це повідомляє прес-служба фінустанови.

"Кожному другому клієнтові з установленим лімітом банк підвищує суму ліміту в обсязі від 5 до 90%, при цьому умови використання послуги залишаються незмінними", - зазначили в Приватбанку.

Відео дня

Також повідомляється, що на сьогодні більше 30 тис. підприємств і підприємців використовують послугу Кредитний ліміт на рахунок, а загальна сума кредитних лімітів, встановлених Приватбанком на рахунки клієнтів, становить близько 4 млрд. грн.

"Ми збільшуємо кредитні ліміти на рахунках - це найкраще свідчення стабільної роботи і надійності Приватбанку. Зі свого боку, хочу запевнити, що наша команда і надалі буде докладати всі зусилля для того, щоб надані банком послуги залишалися зручними та корисними", - цитують слова керівника напряму Малий і середній бізнес Приватбанку Олександра Ніколенко.

Як відзначають в Приватбанку, обслуговування рахунків, платежі, валютні операції, депозити, ліміти фінансування працюють в звичайному режимі. Всі операції дистанційного обслуговування, які не залежать від зовнішніх регламентів, обробляються банком цілодобово і без вихідних - 24/7/365.

Показати ще новини
Радіо NV
X