Приватбанк вимагає мільярд у співвласника зернового терміналу Бориваж

17 квітня 2018, 17:31

Госпсуд Одеської області відкрив провадження за позовом Приватбанку до компанії Агротермінал про стягнення 1 млрд грн за невиконання відповідачем умов договору від 4 листопада 2016 року.

Про це йдеться у судовій ухвалі.

Як повідомляє finbalance посилаючись на дані держреєстру, засновником компанії Агротермінал є компанія Бориваж. При цьому кінцевими бенефіціарами Бориваж зазначені Сергій Фролов (Київ), Амертана Холдінгс ЛТД, Ніколета Гарофіта Ангонас (Кіпр), Енстревіо Інвестментс Лімітед, Карола Неофітоу (Кіпр) Окталенса Холдінгс ЛТД, Сеодора арешту (Кіпр).

Відео дня

Бориваж фігурує серед засновників Агротермінал Логістик, яке є власником зернового терміналу Бориваж в Одеській області (в акваторії порту Південний, загальна потужність перевалки - 2 млн тонн зернових на рік), який пов'язують з "приватівців".

У держреєстрі кінцевими бенефіціарами компанії є Агротермінал Логістик вказані Агафулла Костянтину (через Perry Enterprises Limited) і Яннула Янгу (через Regerside Investments LTD). Серед засновників згадується також Євген Шамаев.

Нагадаємо, у інтерв'ю для Finbalance, заступник глави НБУ Катерина Рожкова повідомляла, що у заставі по рефінансу для Приватбанку перебували зерновий термінал Бориваж, Ерлан, туристичний комплекс Буковель, особисті поруки Ігоря Коломойського, нерухомість, літаки, вагони, стадіон.

Раніше Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури в рамках кримінального провадження по 19 млрд грн рефінансування Національного банку України для Приватбанку і наклав арешт на морський перегрузочно-складської зерновий комплекс Бориваж.

У вересні 2017 року, НБУ програв судову суперечку за зерновий термінал Бориваж.

Показати ще новини
Радіо NV
X