Приватбанк запустив новий спосіб оплати у ресторанах

22 червня 2017, 11:07
Приватбанк і компанія з автоматизації кафе, ресторанів і магазинів Poster (Дніпро) запустили нову послугу, що дозволяє клієнтам робити безконтактні платежі в ресторанах без використання банківських POS-терміналів

Про це повідомили в банку, передають Українські новини.

Так, відвідувачі ресторанів і кафе отримують чек з QR-кодом і оплачують рахунок зі свого смартфона через банківський додаток, при цьому комісія за еквайринг становить 1% замість звичних 1,7% за наземні термінали (оплачується власником ресторану).

Відео дня

Також за допомогою QR-коду вже в 11 найбільших містах реалізовані проекти оплати проїзду в міському транспорті і проекти миттєвої оплати комунальних платежів - у всіх обласних центрах жителі отримують комунальні квитанції з QR-кодом і можуть оплатити послуги миттєво за допомогою смартфона.

Раніше повідомлялося, що НБУ найняв детективне агентство Kroll (Великобританія) і консалтера AlixPartners для проведення forensic audit в Приватбанку, який визначить масштаб можливих зловживань.


Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд гривень.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 1-е місце (237,3 млрд гривень) серед діючих банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X