Приватбанк запустив Apple Pay в Україні

17 травня 2018, 09:33

Приватбанк спільно з компанією Apple першим запустив в Україні технології Apple Pay.

Про це повідомляє прес-служба банку.

У Приватбанку відзначають, що при додаванні кредитної або дебетової карти в Apple Pay номер карти не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, шифрується і безпечно зберігається в чіпі Безпечний Елемент пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному однократному секретному коду.

Відео дня

У банку пояснили, що кредитну або дебетову карту можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і більше пізніми моделями, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє здійснювати покупки у додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку і поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID.

Керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Олексій Шабан додав, що прихід на український ринок цієї технології мобільних платежів стає вирішальним стимулом для великого і малого бізнесу до активного переходу на cashless-технології.

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року Приватбанк був першим в Україні, хто запустив Google Pay для смартфонів з ОС Android. За ним пішов Ощадбанк і інші банки.

Раніше повідомлялося, що на початку травня глава Apple Тім Кук анонсував запуск Apple Pay в Україні. Це відбудеться протягом найближчих декількох місяців. Крім України, система почне роботу також в Норвегії і Польщі.

16 квітня 2018 року, два найбільших в Україні державні фінустанови - Приватбанк та Ощадбанк - повідомляли, що готують запуск в Україні технології Apple Pay.


Сервіс Apple Pay був представлений в 2014 році в США. Він дозволяє оплачувати покупки за допомогою смартфона Apple, до якого прив'язана банківська картка. Для цього достатньо піднести iPhone до терміналу, попередньо авторизувавшись в службі будь-яким із зручних способів (Touch ID, Face ID або пароль).

Показати ще новини
Радіо NV
X