Приватбанк запідозрили у витоку персональних даних

6 червня 2018, 19:14

Адвокатське об'єднання ІСУ ЛОЄРС подало позов до Печерського суду Києва проти Приватбанку щодо несанкціонованої передачі третім особам особистих даних клієнтів банку, в тому числі на територію Російської Федерації.

Про це пише видання Дзеркало Тижня.

Як повідомили у адвокатському об'єднанні, позов спрямований від 750 позивачів клієнтів банку. Відзначається, що були порушені ст. 1076 ЦК України та ст. 60 Закону України Про банки і банківську діяльність про банківську таємницю, ст. 32 Конституції України щодо заборони на збір, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, ст. 24 Закону України Про захист персональних даних тощо.

Відео дня

У позовній заяві міститься вимога виплатити кожному з позивачів по 11 тис. грн компенсації за неправомірні дії посадових осіб державного банку.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн – у грудні.

Показати ще новини
Радіо NV
X