ПриватБанк занепокоєний виходом на ринок фінтехкомпаній

25 травня 2017, 19:25
Про це заявив учора голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак, виступаючи на конференції Відновлення кредитування в Україні: передумови та нові тренди

"Бачу зараз, як в нас входять фінтехкомпанії. Завтра ми не будемо отримувати доходи не тільки з відсотків, ми не будемо отримувати доходи і комісійні, тому що цим займуться Alibaba та схожі компанії, але не самі банки", - скаржиться очільник найбільшої фінустанови в Україні.

Відео дня

За його словами, банкам потрібно якомога швидше повертати кредитора, а також залучати активну участь держави у підтримці кредитних процесів.

"Я відчуваю, як банківський сектор залишається сьогодні на узбіччі кредитних процесів. В нас успішно заміняють сьогодні кешові кредити, казна-хто, але вже не банківська система", - говорить Шлапак,

Банкір закликав об'єднати зусилля держави і банків: "Активніше використовувати держпідтримку: держгарантії по кредитах, компенсацію відсоткової ставки".

Нагадаємо, що держава досить активно підтримує ПриватБанк. Після націоналізації фінустанови в минулому році держава докапіталізувала банк на 117 млрд грн для продовження його нормальної роботи.


Показати ще новини
Радіо NV
X