Приватбанк тимчасово заморозив залишок на бізнес-рахунках

20 грудня 2016, 11:13
Корпоративні платежі в неплатоспроможному Приватбанку, які були припинені на один день – 19 грудня, з 20 грудня будуть працювати з обмеженнями

Як пише Інтерфакс-Україна, згідно з повідомленням платіжної системи Приват24 для бізнесу, регламент роботи з 20 грудня передбачає, що здійснення видаткових операцій можливе в межах, що не перевищують залишок на рахунках на 19 грудня. Всі кредитні ліміти на рахунках, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочення обнулені або знижені до рівня заборгованості.

Відео дня

Згідно з регламентом, всі прибуткові операції обслуговуються без обмежень.

"Наприклад, якщо залишок на рахунку на 19 грудня 100 грн, то ця сума стає "незнижуваним залишком"... Якщо після цього на рахунок надійшли 50 грн і залишок зріс до 150 грн, то використовувати для проведення платежів або витрачати з картки можна тільки ці 50 грн", - йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, такий режим є тимчасовим. Рішення щодо його зміни буде приймати Олександр Шлапак, як тільки він приступить до виконання обов'язків голови правління банку.

Нагадаємо, що у зв'язку з процедурою переходу банку в держвласність всі видаткові фінансові операції за рахунками корпоративних клієнтів на 19 грудня будуть виконані, починаючи з 9:00 20 грудня; карткові витратні транзакції (по корпоративних картках і Ключ до рахунку) тимчасово не обслуговуються; всі прибуткові операції (надходження на картки і рахунку) працюють в стандартному режимі.

Згідно заявам уряду, корпоративні платежі були припинені на один день – 19 грудня, після чого банк повинен був відновити роботу в звичайному режимі.

На засіданні у неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) і Ради фінансової стабільності про перехід в Приватбанку 100% власність держави.

За інформацією Міністерства фінансів і НБУ, дефіцит капіталу банку становить 148 млрд грн.

Згідно із заявою глави Мінфіну Олександра Данилюка, ліквідація дефіциту капіталу банку пройде у кілька етапів: на першому етапі Мінфін випустить облігації на суму 43 млрд грн, максимальна сума докапіталізації буде 148 млрд грн, мінімальна сума – 116,8 млрд грн. Точні суми ресурсних потреб фінустанови стануть відомі за підсумками аудиту.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X