Приватбанк вирішив воскресити ринок іпотеки в Україні

20 червня 2017, 11:35
Державний Приватбанк буде розвивати в Україні іпотеку разом з Державною іпотечною установою

Про це повідомила прес-служба банку.

Як зазначається, Приватбанк підписав меморандум про співпрацю у сфері іпотечного кредитування і лізингу житла з Державною іпотечною установою, що дозволить банку активізувати впровадження програм доступного кредитування житла.

Відео дня

Приватбанк пояснює, що меморандум банку і ДІУ передбачає, що банк зможе виступати як первинним іпотечним кредитором з надання довгострокових іпотечних кредитів, так і уповноваженим агентом ДІУ при забезпеченні громадян житлом.

Зі свого боку, Державна іпотечна установа сприятиме залученню фінансування на внутрішньому і зовнішньому фінансових ринках шляхом випуску цінних паперів ДІУ, в тому числі з додатковим забезпеченням у вигляді державних гарантій і спільних програм по іпотечному кредитуванню та лізингу житла.

На думку керівника напряму Споживче кредитування Приватбанку Андрія Ковтуна, співпраця банку з ДІУ дає можливість впровадити нові програми забезпечення житлом українців, перш за все військовослужбовців, за рахунок поєднання передових технологій банку і можливостей стимулювання доступної іпотеки з боку держави.

"Сьогодні ми разом прагнемо якомога швидше відновити в країні іпотечне кредитування на базі світового досвіду, нових можливостей і технологій, які є у банку. Активне залучення фінансування за допомогою наших партнерів ДІУ і держави допоможе створити простий і доступний лізинговий механізм фінансування будівництва нового житла для громадян, перш за все для тих, хто захищає країну і потребує поліпшення житлових умов для своїх сімей", - зазначив Ковтун.


Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів прийняв рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стало власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізувати на суму 116,8 млрд гривень.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 1-е місце (237,3 млрд гривень) серед діючих банків.


Нагадаємо, що в лютому Приватбанк приєднався до програми кредитування тепломодернізації і підвищення енергоефективності в житловому секторі України.

Також повідомлялося, що Національний банк України планує запустити в тестовому режимі кредитний реєстр позичальників до кінця 2017.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X