Виграш Коломойського. ПриватБанк програв апеляцію Нікопольському заводу феросплавів

6 березня 2020, 17:14

Державний ПриватБанк повинен був виплатити 22 млн гривень заводу Ігоря Коломойського в рамках мирової угоди заводу з НБУ.

Північний апеляційний госпсуд Києва не задовольнив скаргу апеляційну скаргу Приватбанку, залишивши в силі рішення про стягнення з держбанку 21,85 млн грн на користь Нікопольського заводу феросплавів. Про це повідомляється в постанові суду від 26 лютого поточного року.

Відео дня

ПриватБанк намагався оскаржити рішення суду від 17 грудня 2019 року, яка зобов'язувала держбанк виплатити 21,85 млн грн заводу Ігоря Коломойського в рамках мирової угоди заводу з НБУ.

Нагадаємо, 28 серпня 2019 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив мирову угоду між Національним банком і Нікопольським заводом феросплавів. Ініціатором був НЗФ. Згідно з угодою, завод зобов'язувався погасити заборгованість ПриватБанку по кредиту рефінансування в розмірі 21,8 грн. 6 вересня завод достроково погасив заборгованість , хоча суд дав йому на це 12 місяців. У вересні НЗФ подав до Господарського суду Києва позов з метою стягнути з ПриватБанку заборгованість у розмірі 21,8 млн грн і 327,7 тис. Грн судового збору.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X