Приватбанк призначив фіндиректором екс-топ-менеджера BNP Paribas

27 листопада 2017, 12:07
Наглядова рада Приватбанк призначила заступником голови правління, фінансовим директором екс-топ-менеджера банківської групи ВNР Paribas Анну Самаріну

Про це йдеться у прес-релізі фінустанови, передають Українські Новини.

"Самаріна призначена терміном на три роки і почне виконувати свої обов'язки з 1 січня 2018 року, після отримання погодження у Національному банку України", - зазначено у документі.

Відео дня

Крім того, наглядова рада перевела виконувача обов'язків голови правління фінансової установи Галину Пахачук на посаду першого заступника голови правління.

При цьому вона продовжить виконувати обов'язки голови правління до призначення на цю посаду нової кандидатури.

Також наголошується, що Приватбанк уже передав у НБУ відповідний пакет документів для затвердження цієї кандидатури.


Анна Самаріна народилася у 1974 році, у 1996 р отримала ступінь магістра економіки у Донецькому державному університеті.

Повідомляється, що вона чудово зарекомендувала себе на керівних посадах найбільшої європейської банківської групи PNB Paribas (Франція) як в Україні, так і в штаб-квартирі групи.

До переїзду в офіс BNP Paribas у Парижі була фінансовим директором українського дочірнього банку групи BNP Paribas - Укрсиббанку з 2006 по 2015 рік. З липня 2015 - працювала у штаб-квартирі групи BNP Paribas (Париж, Франція), очолюючи підрозділ управлінського контролю у фінансовому департаменті напряму міжнародних роздрібних послуг, а також виконуючи функції керівника проектного офісу.


BNP Paribas - фінансовий конгломерат, європейський лідер на світовому ринку банківських і фінансових послуг та один з шести найсильніших банків у світі за даними агентства Standard&Poor's. Разом з Societe Generale і Credit Agricole становить "велику трійку" французького банківського ринку.

На український ринок BNP Paribas вийшов у 2006 році, придбавши контрольний пакет акцій УкрСиббанку.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X