Прилетіли. Суд запустив банкрутство державної авіакомпанії за позовом Коломойського

15 листопада 2017, 09:40
13 листопада Господарський суд Дніпропетровської області почав процедуру банкрутства авіакомпанії Дніпроавіа за позовом компанії Укртатнафта

Про це свідчать дані Вищого господарського суду України, повідомляє enkorr.

Приводом для початку процедури банкрутства є борг Дніпроавіа за авіапаливо Кременчуцького НПЗ у розмірі 163,3 млн грн без урахування пені і штрафів. Цей борг у червні 2017 року було підтверджено цим же судом.

Відео дня

Цей борг сформувався за договором поставки авіаційного палива у 2010 році, за яким на адресу Дніпроавіа було поставлено палива на 440,4 млн грн, з яких сплачено було 277,1 млн грн.

Свою заборгованість Дніпроавіа визнала, і рішення суду про його підтвердженні взагалі не оскаржувала.

Відзначимо, що до недавнього часу базова авіакомпанія аеропорту Дніпро - Дніпроавіа входила в орбіту інтересів Ігоря Коломойського через компанію Галтера.

Однак, рішенням господарського суду по представництву Дніпропетровської обласної прокуратури 30 березня було вирішено 94,5% акцій Дніпроавіа повернути державі. Судовий розгляд з цього приводу триває.

43% акцій Укртатнафти належить Нафтогазу України ще по 28% контролюють бізнесмен Олександр Ярославський і група Приват Коломойського. Саме Приват і утримує операційний контроль над Укртатнафтою останні десять років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X