Прилетіли. Дніпро повністю позбувся авіасполучення зі Стамбулом

20 жовтня 2016, 13:28
Аеропорт міста Дніпро повністю позбудеться авіасполучення зі Стамбулом через скасування рейсів авіакомпанії Дніпроавіа в Туреччину з 30 жовтня 2016 року по 25 березня 2017 року

Про це повідомили в українській компанії, передає avianews.com.

Відзначається, що в колл-центрі авіаперевізника повідомили, що скасування пов'язані з тим, що для Дніпроавіа "закриті перельоти в Туреччину".

Відео дня

Авіакомпанія повідомила, що пасажири скасованих рейсів зможуть повернути гроші за квитки без штрафних санкцій або переоформити вильоти з пересадкою в Києві з участю МАУ.

Конфлікт навколо польотів між Дніпром і Стамбулом триває з весни 2016 року через відмову українського аеропорту обслуговувати рейси Turkish Airlines. Спочатку аеропорт відмовлявся обслуговувати рейси турецької авіакомпанії вдень і запропонував перенести їх на вечірній час.

Після того, як Turkish Airlines прийняла цю пропозицію і навіть виконала кілька рейсів за новим розкладом, аеропорт повідомив її про те, що не може обслуговувати польоти вже у вечірній час.

У результаті на лінії залишився тільки один авіаперевізник – Дніпроавіа. 94,57% акцій Дніпроавіа у складі однойменної авіакомпанії та аеропорту Дніпропетровська Фонд держмайна України продав за 59 млн гривень компанії Галтера, яку ЗМІ пов'язують з Ігорем Коломойським.

Показати ще новини
Радіо NV
X