Прийнято рішення про виведення Приватбанку з ринку

20 грудня 2016, 17:38
3833
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прийнято рішення про виведення Приватбанку з ринку - фото

Тимчасова адміністрація введена в Приватбанк до викупу Міністерством фінансів України акцій банку

Кабінет міністрів України (КМУ) прийняв рішення, згідно з яким держава бере участь у виведенні Приватбанку з ринку шляхом продажу фінустанови в цілому Міністерству фінансів України

Про це повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Правовою підставою участі Фонду у виведенні з ринку ПАТ КБ Приватбанк за участю держави є рішення правління Національного банку України від 18.12.2016 № 498-рш/БТ, згідно з яким виконавчою дирекцією Фонду було прийнято рішення від 18 грудня 2016 №2859 Про введення тимчасової адміністрації в ПАТ КБ Приватбанк та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що тимчасова адміністрація введена в банк до моменту реалізації плану врегулювання, а саме викупу Міністерством фінансів України акцій банку.

Уповноваженими особами ФГВФО на здійснення тимчасової адміністрації в Приватбанку призначені: директор департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду Соловйова Наталія Анатоліївна, начальник відділу впровадження планів врегулювання неплатоспроможності банків Шевченко Андрій Миколайович, яким делеговані повноваження тимчасового адміністратора Приватбанку.

Також призначені уповноважені особи на здійснення тимчасової адміністрації в Приватбанку, в частині виконання обов'язків директора філій.

При цьому наголошується, що роль і функції Фонду у цьому процесі є чисто технічним. Обов'язки Фонду, згідно з чинним законодавством, обмежуються зобов'язаннями встановити контроль над банком, сформувати резерви і продати його новому власнику - державі.

Діалоги про бізнес

23 травня, в Києві, відомі підприємці Сергій Тігіпко, Петро Чернишов, Ігорь Смілянський і Дмитро Шимків стануть спікерами лекції НВ «Діалоги про бізнес: як досягти успіху в епоху змін».

Докладніше про подію

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Сьогодні, 09:30

thumb img
Коли зникне Роттердам+ і до чого тут президент Зеленський, Ахметов і Коломойський
Фінанси

Сьогодні, 18:35

thumb img
Коломойський остаточно програв суди Нацбанку по заставному майну на 2,6 млрд грн
Економіка

Сьогодні, 21:49

thumb img
Адвокат Коломойського Богдан прокоментував своє призначення главою адміністрації Зеленського

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua