$16 млн в умовах пандемії. Tesla відзвітувала про прибуток третій квартал поспіль

30 квітня 2020, 11:32

Після публікації звіту акції компанії підскочили на 9%.

Виробник електрокарів Tesla отримав $ 16 млн прибутку за перший квартал 2020 року, передає CNBC з посиланням на дані фінансового звіту компанії.

Відзначається, що компанія отримує прибуток третій квартал поспіль. Прибуток на акцію склав $ 1,24, при прогнозі аналітиків Refinitiv у вигляді скоригованого збитку в середньому на рівні $ 0,36 на акцію.

Відео дня

Виручка компанії досягла $ 5.99 млрд, де це виручка від продажу автомобілів - $ 5,1 млрд. Відзначається, що майже 7% з цього обсягу припадає на регулятивні кредити, які допомогли компанії збільшити валовий прибуток. За даними звіту цей показник зараз складає 25,5%.

Низький рівень продажів сонячних батарей в компанії пояснили впливом коронавируса, пише видання.

Також в Tesla повідомили про негативний вільному грошовому потоці в $ 895 млн, що ускладнить раніше заявлену мету - забезпечити позитивний вільний грошовий потік на 2020 рік.

Відзначається, що в зв'язку з пандемією коронавируса компанія змушена була на два тижні закрити свій завод з виробництва автомобілів в Шанхаї, а після введення карантинних заходів в США Tesla змушена була призупинити роботу заводу зі складання авто в Каліфорнії і роботу на акумуляторному заводі в Неваді.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X